Статьи

Як діяти HR-спеціалістам, щоб повернути співробітників в офіси

У минулому матеріалі ми навели поради, які допоможуть пошукачам максимально безболісно влитись в «офісний» режим життя. Але ще більший виклик стоїть перед HR-спеціалістами: їм треба замотивувати та організувати не лише себе, але й створити умови, які допоможуть іншим швидше адаптуватись до «нового-старого» формату роботу. Експерти grc.ua розповідають, що варто зробити у цій ситуації.

У цій статті ми сконцентрувались на тих речах, які ви можете реалізувати практично самотужки або з мінімальними витратами. Адже розуміємо: перебудова офісу та встановлення, наприклад, додаткових переділів у спільних зонах чи між робочими столами – речі, безумовно, потрібні, але вимагають більш серйозних фінансових ресурсів. Отже, перед повернення колег в стіни офісів радимо:

І головне пам’ятайте, що зараз, як ніколи, ви маєте піклуватись про лояльність співробітників та ефективність команди. Адже це – запорука швидкого подолання кризової ситуації. Тому, можливо, зараз варто подумати про те, щоб посилити штат. Якщо вам потрібні фахівці з готовою експертизою – розмістіть вакансію на grc.ua.

Вакансии дня

Комментарии